Přihlášení

Mám špatné zkušenosti

Nevadí! Není hanba přiznat si, že to v tradingu zatím není dle tvých představ. Třeba jsi jen zatím nenašel správného mentora a pouze z webinářů bez možnosti zpětné vazby je trading mnohem mnohem složitější. Důležité je, zda s tím chceš něco udělat. Připrav se, že pokud ano, bude třeba zapomenout na spoustu špatných návyků a provést menší “restart”. Ale neboj, všechno jde;-)

Až 90 % obchodníků na burze nevydělává. Vydělává cca 10% těch, kteří si na trhu našli vlastní edge (výhodu) – často jde o speciální nástroje nebo velikost účastníka trhu. Pomocí nástrojů využívaných hlavně bankami, fondy a jinými velkými hráči tě naučíme stát na straně velkých hráčů a jejich objednávek!

Projekt FinMentor vznikl po nečekané vlně zájmu o dodatečný mentoring po vzdělávacích akcích s tématem obchodování na burze. Lidé přicházeli za našimi lektory s prosbami o pomoc, coaching a mentoring, protože naživo viděli, že obchodování na burze může být cesta ke svobodě a dlouhodobě profitabilní byznys. Nyní, po více než třech letech spokojenosti klientů, s touto službou přicházíme veřejně, protože vidíme, že takto předávané zkušenosti jsou pro tradery nejrychlejší a nejefektivnější cestou k jejich cíli.

Přejít na VIP mentoring