Registrace / Přihlášení
Rozpis Live Trading Roomů 11/19

Rozpis Live Trading Roomů 11/19

Dobrý den všem,

jsme zpět z Trading Holiday 2019, který se opravdu povedl. Nikdo neodjížděl ztrátový a ti nejlepší vydělali za dva obchodní dny více jak polovinu ceny trading-dovolené. 

Teď už jsme ale zpět a opět pokračují naše společné Live Trading Roomy, kde se můžete zlepšovat pod vedením FinMentora. Rozpis najdete v obrázku.

Hodně ziskových trejdů přeje
FinMentor Team

Rozpis Live Trading Roomů 10/19

Rozpis Live Trading Roomů 10/19

Dobrý den všem,

po menší odmlce jsme zpět a opět najíždíme do tradingu naplno! Na konci měsíce nás čeká akce Trading Holiday 2019, kde se s některýmy z Vás uvidíme naživo, jinak se uvidíme a uslyšíme v živých obchodních místnostech v termínech viz obrázek.

Hodně ziskových pipů přeje

FinMentor Team

Rozpis Live Trading Roomů 09/19

Rozpis Live Trading Roomů 09/19

V září bude rozpis Live Trading Roomů následující:

Swingové obchodování:
pondělí 2.9. od 17:00
úterý 10.9. od 09:00
pondělí 16.9. od 17:00
pondělí 23.9. od 17:00
pondělí 30.9. od 17:00

Intraday obchodování:
čtvrtek 12.9. od 08:30
úterý 17.9. od 8:30
úterý 24.9. od 8:30

Záznamy budete mít v klientské sekci.

Úspěšné září přeje
FinMentor

 

Rozpis Live Trading Roomů 08/19

Rozpis Live Trading Roomů 08/19

Aktuální termíny Live Trading Roomů na srpen 2019.

pondělí  12.8.   17hod swing live room

pondělí 19.8.    17hod swing live room

pondělí 26.8.  17hod swing live room

pondělí 2.9..  17hod swing live room

 

Swing Club týdny 28 a 29

Swing Club týdny 28 a 29

I tohle patří k tradingu! V prvé řadě prosím omluvte kratší výpadek aktualit, někdy je třeba i dovolená. Ale pojďme se podívat, co se v našem Swingovém Clubu událo v posledních dvou týdnech...

V týdnu 28 můžete vidět, že se trhy dostaly k 8 našim predikovaným úrovním. 2 z nich jsme zrušili pro otočku dříve - jedna z úrovní nás nenabrala o 2 pipy a dala plný profit. Na dalších dvou úrovních proběhl výstup u BE z důvodů špatného vývoje trhu. Pak máme jednu stopku  dokupové pozice a 3 profity. Celkem tedy 63 pipů v zisku.

Ve 29. týdnu se našim pozicím příliš nedařilo, ale i to je trading a málokdo Vám tohle ukáže. Pro začínající tradery tohle může být frustrující, ale pokud víte, že jste několik týdnů předtím z trhu tahali nadprůměrné zisky, krátké ztrátové období Vás nesmí mrzet, ani frustrovat, protože k tradingu prostě patří. Celkem jsme měli trh u 6 predikovaných obchodních příležitostí, bohužel 4 z nich se otočily o kousek před naším vstupem a dávaly profit. Ty zbylé dvě, které nás skutečně nabraly, šly bohužel do ztráty a končily na Stop Losse. Celková ztráta dvacátého devátého týdne tedy -54 pipů.

Celkově se ale držíme v dlouhodobém průměru nad 200 pipy měsíčně, což i při malých pozicích udělá pěkný přivýdělek ;-) Vzhůru tedy do dalšího týdne.

Jirka

FinMentor Team

Swingy 27.týden 10 obchodů, 150 pipů, jen jedna ztráta!

Swingy 27.týden 10 obchodů, 150 pipů, jen jedna ztráta!

A Swing Club pokračuje v jízdě!

Po minulém týdnu, kdy jsme přidali 99 pipů zisku jsme v tomto týdnu přidali dalších 149! Žádný náhodný jeden ziskový obchod, ale na deseti realizovaných obchodech pouze jedna ztráta! Zbytek profity nebo uřízené Break Even - zavření okolo nuly při nepříznivém vývoji. Několik predikovaných obchodů se také nerealizovalo z důvodu testu do oblasti blízké vstupu a následnou reakcí k predikovanému Profit Targetu. V takovém případě obchodní úrovně znovu neobchodujeme.

Na výpis tento týden uzavřených obchodních příležitostí, které jsou všechny dopředu predikovány v našem Swing Clubu, se můžete podívat zde.

Ještě se vrátím k výpisu z platformy se ziskem 2200 USD z minulého příspěvku - náhled zde. Všimli jste si, že na měnovém páru GBPNZD nedošlo k vyplnění celých dvou lotů, ale jen 1,34 lotu? Nebylo to tím, že by tam byla menší pozice. Prostě byl level stanoven tak přesně, že přímo na něm došlo k otočce, dokonce se ani nestihly vyplnit všechny čekající příkazy. I tohle umí volume at price, neboli objem na ceně. Někdy je to až k vzteku :-)

Každopádně za dva týdny jsme přidali suma sumárum 250 pipů zisku, což i s malou pozicí začátečnických účtů - 0,2 lotu, přidává cca 500 USD. Tedy více než například cena kurzu Swing Basic. Kde je tedy potom hodnota předávaných informací?

Pěkný zbytek víkendu,

Jirka, FinMentor Team

Zdravím po týdnu opět ze světa swingů!!!

Zdravím po týdnu opět ze světa swingů!!!

Daří se nám udržet super výsledky! Minulý týden jsme zakončili na 99 pipech zisku, všechno z predikovaných levelů ze swing klubu, které máte v klientské sekci k dispozici vždy předem! Jsem rád, že jste šli swingy se mnou, protože probuzení z neděle na pondělí bylo pro všechny členy swing klubu obzvláště příjemné! 4 trejdy, které byly otevřeny i zavřeny ještě před pondělním ránem znamenaly krásných 105 pipů a 1500 usd zisku! Na screenshot z platformy můžete mrknout na obrázku. A když jsme byli takhle dobře naladěni, přidali jsme v průběhu dne ještě další 2 swingy, takže celkový výsledek pondělního tradingu je 156 pipů a přes 2200 usd zisku!

Gratuluji všem členům swing klubu k tomu, kteří  již prvního července měli vyděláno na letní dovolenou, nebo říjnový Trading Holiday (tradingholiday.finmentor.cz), nebo prostě a jednoduše na celý SWING BASIC I SWING PROFESIONÁL DOHROMADY.

Výpis z obchodního účtu

Fajn léto přeji, za FinMentor tým,
Tom

5 dní tradingu, horké kádě, tropicland a rum!

5 dní tradingu, horké kádě, tropicland a rum!

Čas dovolených je tady, ale nebude Vám chybět dovolená na konci října? Pojeďte s námi na 5 dní plných teorie i praxe v tradingu, živé obchodování a pak relax v krásném wellness hotelu v alpském stylu! Místa stále ubývají a zbývá jich už jen 7;-) 

Kdo chce hromadu tradingové teorie, zpětnou vazbu z praxe a Live Trading dopředu ohlášených obchodních příležitostí a k tomu skvělý relax v nádherném wellness hotelu se skvělou kuchyní, horkými káděmi a simulací tropického ostrova, jede s námi na Trading Holiday 2019 !!!

Facebook události ZDE

Pro více info klikni ZDE

SWINGY OPĚT V AKCI

SWINGY OPĚT V AKCI

Ahoj všem traderům!!! Po minulém týdnu plném fundamentů, vyhlašování sazeb a projevů předních představitelů centrálních bank máme swingy opět v akci. Minulý týden jsem se držel mimo trhy, ne vždy být v trhu a mít více obchodů znamená vydělat více peněz. Pár nachystaných levelů nám sebrali, ale od tohoto týdne jedou swingy opět naplno!!! Dnes 4 swing obchody s celkovým výsledkem 2 zisky a 2 krát skreč na Break Even. Celkový výsledek 50 pipů na 2 lotech swingů znamená příjemných 1000 usd na začátek týdne. Tak pojďme makat dál, ať využijeme toho, že jak u Intraday, tak u swingů trhy teď krásně levely respektují a dávají pěkné profity.

 Za FM team, Tom

Swing Club

Swing Club

Další myšlenkou z vašich řad je Swingový Club.  Hledali jste možnost, jak u tradingu trávit minimum času. Swingové obchodování tohle do značné míry naplňuje. Oproti intradennímu obchodování zcela určitě. Obchodní příležitosti se zadají do platformy formou limitních příkazů a následně čekají na vyplnění. Často je vůbec není třeba řídit a stejně často tu možnost ani nemáte, jelikož především u asijských cross párů často dochází k realizaci v noci. Časová dotace takové tradingu je tedy minimální. 

Nicméně příprava a vyhledávání správně robustních obchodních příležitostí na všech cross párech naproti tomu zabere dle zdatnosti cca 2-3 hodiny 1-2 x týdně.  Že na to nemáte čas? My ano a děláme to pravidelně.  Všechny tyto pravidelně aktualizované edukativní obchodní příležitosti pak naši studenti měli k dispozici na našem webu.  Aktualizace ohledně otevření a řízení obchodů jsme pak zasílali přes aplikaci rovnou do jejich telefonů. 

Nyní tato možnost bude pro všechny naše studenty, včetně studentů dostupnějších videokurzů! 

V rámci Swingového Clubu Premium dostanete i přístup ke Swingovému Live trading Roomu, kde budete moci živě sledovat přípravy nových obchodních příležitostí a kde si okomentujeme i zrealizované obchody za poslední týden. Co jiného by Vás mohlo posunout dál, než živé komentáře reálných situací!

 

Nový web s videokurzy

Nový web s videokurzy

Finmentor je s Vámi téměř tři roky a za tu dobu jste nás posunuli o kus dopředu! Práce s klienty, kteří se často již během prvního půl roku dostanou do zisku a pak je konstantně drží dál je motivující pro další práci. 

Bohužel náš čas při osobním mentoringu není úplně zadarmo, dostáváme tedy neustále dotazy, zda bychom neučili jenom nějakou část, nebo zda nepřemýšlíme o variantě levnější formy videokurzů. Dlouho jsme se tomuto trendu bránili, protože bez osobní vazby na klienty nemáme takový dosah. Nicméně tlak z vaší strany roste úměrně tomu, jak FinMentor začíná být vidět, často hlavně z osobních referencí našich klientů.

Rozhodli jsme se tedy, že Vám vyjdeme vstříc a v rámci nového webu připravíme ještě dva videokurzy na swingové obchodování. Swingové obchodování má výhodu ve výrazně nižší časové dotaci. A jelikož většina z vás začíná při práci, tohle může být ideální cesta, jak se s burzou seznámit a od úplných začátků se dostat k profesionálnímu obchodování. 

Půjde o jeden velmi dostupný  kurz, kde vás naučíme všechny potřebné základy k tomu, abyste se byli schopni připojit ke komunitě našich studentů VIP mentoringu a byli jste společně s námi schopni obchodovat naše swingové levely prezentované v rámci edukativního Swing Clubu. Tento videokurz je rozumným vstupem do světa burzy, kde kromě základních, běžně dostupných informací, vám ukážeme i svět profesionálního obchodování založeného na práci s objemem, který je v tradingu naprosto klíčový. Dostanete se k námi připravovaným obchodním úrovním včetně  podpory našich online komentářů přímo ve vašem telefonu.

Druhý video kurz bude už o profesionálním vzdělání. Provedeme vás profesionálními nástroji, které používáme.  Dostanete možnost osobních zpětnovazebných konzultací a rovněž přístup do Swing Clubu Premium, kde budete mít přístup k našemu Swingovému Live Trading Roomu, kde živě uvidíte přípravy obchodních příležitostí a komentáře ke zobchodovaným úrovním. Po tomto kurzu byste měli být schopni dosahovat konzistentních výsledků. Pokud by náhodou ne, budete mít naši podporu, abychom Vám pomohli se ke konzistentní ziskovosti dostat.

Práce na videokurzech je ale velmi mnoho – řádově desítky hodin videí, buďte tedy prosím trpěliví. Jsme tradeři, ne youtubeři, chvíli nám to tedy trvá. Budeme spouštět až v momentě, kdy si budeme jisti, že dostanete všechny informace, které na daném levelu k obchodování potřebujete.