Registrace / Přihlášení
Swingové žně v prosinci

Swingové žně v prosinci

Prosinec krásně naděloval + 217 pipů - u menších účtů zhodnocení cca 10% za 4 týdny!
Pojďte se s námi poohlédnout za prosincovým zhodnocením.

Hned na začátku chci upozornit na 49. týden, který byl ztrátový - viz. obrázek. Celkem 38 pipů ztráty. Realizovalo se poměrně hodně obchodů, ale trhy nereagovaly tak pěkně, jako obvykle a v tomto týdnu jsme inkasovali ztrátu, i když jedna mohla skončit na Break Even, být u počítače a řídit obchod. Pak by týden skončil cca na nule, ale v tradingu žádné kdyby neplatí. I takové týdny jsou a je potřeba být na ně psychicky připraven. Na obchodování je třeba nahlížet z dlouhodobějšího hlediska a kdo Vám bude tvrdit, že má všechny týdny vždy ziskové, nejspíše Vám lže a pokud ne, seznamte nás, rádi se něco přiučíme:-)

Tak jak byl první týden nadprůměrně špatný, byly naopak další týdny nadprůměrně dobré. Za zbývající tři týdny jsme realizovali jen 2 ztráty a v posledních dvou uzavřených týdnech dokonce beze ztrát. Celkový výsledek za poslední 4 uzavřené týdny tedy 217 pipů.

Když jsme vytvářeli kurzy Swing Basic a Swing Profesionál, které vznikaly po mnoha žádostech o levnější variantu našeho VIP Mentoringu, hodně jsme si lámali hlavu s cenou. Nakonec jsme si řekli, že naším cílem bude, aby se cena kurzu pokud možno vrátila za dobu členství Swing Clubu, kterou člověk obdrží při zakoupení kurzu. Počítali jsme se začátečnickými účty 100.000 Korun a riskem maximálně do 2% na jeden obchod. Při průměrném risku kolem 30 pipů na swing jde o pozici cca 0,2 lotu - tedy cca 2 dolary na jeden pip.

Kdo se k nám tedy připojil a obchodoval s námi, i s malým účtem a pozicemi viz. výše, přišel si na necelých 450 USD. Po odečtení komisí (dobrého) brokera máte zaplacen celý kurz Swing Basic. Za jeden měsíc! Jaké je tedy zhodnocení za měsíc? Ano, podle výše Vašich komisí to bude okolo 10% zhodnocení za 4 týdny!

Pro kurz Swing Profesionál jsme uvažovali cca dvojnásobné účty klientů tedy průměrnou pozici cca 0,4 lotu. Tady už se dostáváme k zajímavější částce těsně pod 900 USD. A opět je kurz téměř zaplacen za 4 týdny! Ale i pokud byste měli "jen" stotisícový účet, přístup do Swing Clubu máte ne na jeden, ale na 3 měsíce, tedy opět dost na to, aby se Vám celý kurz mohl vrátit i s malinkou pozicí!

Mám obrovskou radost, kam se naši studenti podle ohlasů za rok 2019 posunuli. Mile nás překvapily ohlasy na videokurzy, které jsou v letošním roce nové. Věta jednoho ze studentů, který prošel všemi našimi kurzy a znalý konkurence, mi nepřestává znít v hlavě. Budu citovat.: "Váš nejlevnější základní kurz by spousta lidí v ČR prodávala jako svůj TOP produkt. Jsou vidět zkušenosti v předávání informací z mentoringu." 

Věřím, že v příštím roce budou ohlasy a spokojenost studentů jen rostoucí. Před Vánoci jsme spustili nový, automatizovaný Swing Club, který budeme v příštím roce ještě vylepšovat. Rosteme s Vámi a budujeme tu platformu, která jak věříme, bude pro Vás skvělým odrazovým můstkem k samostatnému ziskovému tradingu!

Děkujeme za přízeň v tomto roce a těšíme se na společný růst v roce 2020.
Šťastný Nový rok,

Jirka,
FinMentor Team

 

Rozpis Live Trading Roomů 01/20

Rozpis Live Trading Roomů 01/20

Dobrý den,

posílám rozpis Live Trading Roomů pro měsíc leden a přeji hodně ziskových obchodů,

Jirka
FinMentor Team

PF 2020

PF 2020

Kolegové tradeři,

máme radost, že mnoho z Vás nám letos projevilo důvěru a absolvovalo některý z našich kurzů. S radostí pozorujeme, jak jste se stali konzistentně ziskovými, nebo se k tomuto cíli výrazně posouváte. Děkujeme za velice pozitivní ohlasy jak na samotný mentoring, tak na videokurzy, které jsou v tomto roce nové. 

Díky Vaším zpětným vazbám se sami posouváme vpřed a celý FinMentor postupně roste. Zítra spouštíme nový, vylepšený Swing Club a věříme, že jej budete sledovat ještě raději.

Děkujeme za přízeň v tomto roce a pro rok příští přejeme kromě zdraví také stabilní zázemí pro ziskový trading a samozřejmě také výraznou převahu ziskových obchodů minimálně s vyrovnaným RRR :-)

Krásné a klidné svátky přeje,
FinMentor

Spustili jsme nový Swing Club!

Spustili jsme nový Swing Club!

K Vánocům jsme si nadělili nový Swing Club!

Jsem rád, že se podařilo ještě v tomto roce a vyhodnocování obchodů zadaných ve Swing Clubu už funguje automaticky a v reálném čase! Stránky jsou napojeny na FXCM data, která používáme pro analýzu a z nich jednou za minutu vyhodnocuje stav zadaných obchodů.

Přibyly nám nové stavy o kterých budete v reálném čase informováni.

1) Pokud trh překročí hranici 66% vzdálenosti mezi vstupem a profitem, dostáváme se do "zóny testu".

2) Z té se trh může dostat buď na vstup, kde dostanete avízo o vstupu do obchodu

3) Nebo projede zpět profitem a pokud překročí 1,2 x vzdálenost mezi vstupem a profitem, dostaneme email, že je level pravděpodobně zrušen (otočka) a že vyžaduje naši pozornost a vyhodnocení. Pokud jej ve Swing Clubu nevyhodnotíme a ručně nepřepíšeme zpět na validní obchod, automatika level vyřadí a zruší.

4) Pokud trh vstoupí do obchodu a jde směrem k profitu, po uražení 66% této vzdálenosti dostanete informaci o posunu StopLossu. (Automatika Swing Clubu jej nastaví pod low reakce u long obchodů nebo nad high reakce u short obchodů.) Vy si posun SL nastavte dle logické zóny podle naší výuky (to naše automatika zatím neumí).

Přibyla také možnost filtrovat obchody podle vzdálenosti od vstupu, což si myslím, že bude nejčastěji využívané nastavení:-)

Hned po zapnutí hlídání levelů jste mohli vidět několik hlášení. Trh se dostal do zóny testu a následně udělal reakci k profitu a dál, kde náš Swing Club správně vyhodnotil otočku a zrušení levelu, o čemž jste dostali další email. Jeden trade avizovaný byl zobchodován již dříve, ale nebyl mu změněn status, tak se zrealizoval a ukončil. Další obchod se dostal rovnou na vstup a zatím jsme v pozitivně vypadajícím obchodě.

Chystáme další vylepšení, která budou brzy, například ohledně hlídání zpráv či dokupů, které SC ještě automaticky neumí. Těšte se, v příštím roce to bude jízda!

Pěkné svátky přeje,
FinMentor Team

Rozpis Live Trading Roomů 12/19

Rozpis Live Trading Roomů 12/19

Dobrý den,

v  obrázku najdete rozpis Swingových LTR na prosinec. Pozor změna, dva LTR budou tentokrát v pátek, jeden ve čtvrtek.

Intradenní LTR budou vyhlašovány postupně, sledujte tedy Telegram a emaily. 

Úspěšný prosinec přeje

FinMentor Team

Rozpis Live Trading Roomů 11/19

Rozpis Live Trading Roomů 11/19

Dobrý den všem,

jsme zpět z Trading Holiday 2019, který se opravdu povedl. Nikdo neodjížděl ztrátový a ti nejlepší vydělali za dva obchodní dny více jak polovinu ceny trading-dovolené. 

Teď už jsme ale zpět a opět pokračují naše společné Live Trading Roomy, kde se můžete zlepšovat pod vedením FinMentora. Rozpis najdete v obrázku.

Hodně ziskových trejdů přeje
FinMentor Team

Rozpis Live Trading Roomů 10/19

Rozpis Live Trading Roomů 10/19

Dobrý den všem,

po menší odmlce jsme zpět a opět najíždíme do tradingu naplno! Na konci měsíce nás čeká akce Trading Holiday 2019, kde se s některýmy z Vás uvidíme naživo, jinak se uvidíme a uslyšíme v živých obchodních místnostech v termínech viz obrázek.

Hodně ziskových pipů přeje

FinMentor Team

Rozpis Live Trading Roomů 09/19

Rozpis Live Trading Roomů 09/19

V září bude rozpis Live Trading Roomů následující:

Swingové obchodování:
pondělí 2.9. od 17:00
úterý 10.9. od 09:00
pondělí 16.9. od 17:00
pondělí 23.9. od 17:00
pondělí 30.9. od 17:00

Intraday obchodování:
čtvrtek 12.9. od 08:30
úterý 17.9. od 8:30
úterý 24.9. od 8:30

Záznamy budete mít v klientské sekci.

Úspěšné září přeje
FinMentor

 

Rozpis Live Trading Roomů 08/19

Rozpis Live Trading Roomů 08/19

Aktuální termíny Live Trading Roomů na srpen 2019.

pondělí  12.8.   17hod swing live room

pondělí 19.8.    17hod swing live room

pondělí 26.8.  17hod swing live room

pondělí 2.9..  17hod swing live room

 

Swing Club týdny 28 a 29

Swing Club týdny 28 a 29

I tohle patří k tradingu! V prvé řadě prosím omluvte kratší výpadek aktualit, někdy je třeba i dovolená. Ale pojďme se podívat, co se v našem Swingovém Clubu událo v posledních dvou týdnech...

V týdnu 28 můžete vidět, že se trhy dostaly k 8 našim predikovaným úrovním. 2 z nich jsme zrušili pro otočku dříve - jedna z úrovní nás nenabrala o 2 pipy a dala plný profit. Na dalších dvou úrovních proběhl výstup u BE z důvodů špatného vývoje trhu. Pak máme jednu stopku  dokupové pozice a 3 profity. Celkem tedy 63 pipů v zisku.

Ve 29. týdnu se našim pozicím příliš nedařilo, ale i to je trading a málokdo Vám tohle ukáže. Pro začínající tradery tohle může být frustrující, ale pokud víte, že jste několik týdnů předtím z trhu tahali nadprůměrné zisky, krátké ztrátové období Vás nesmí mrzet, ani frustrovat, protože k tradingu prostě patří. Celkem jsme měli trh u 6 predikovaných obchodních příležitostí, bohužel 4 z nich se otočily o kousek před naším vstupem a dávaly profit. Ty zbylé dvě, které nás skutečně nabraly, šly bohužel do ztráty a končily na Stop Losse. Celková ztráta dvacátého devátého týdne tedy -54 pipů.

Celkově se ale držíme v dlouhodobém průměru nad 200 pipy měsíčně, což i při malých pozicích udělá pěkný přivýdělek ;-) Vzhůru tedy do dalšího týdne.

Jirka

FinMentor Team

Swingy 27.týden 10 obchodů, 150 pipů, jen jedna ztráta!

Swingy 27.týden 10 obchodů, 150 pipů, jen jedna ztráta!

A Swing Club pokračuje v jízdě!

Po minulém týdnu, kdy jsme přidali 99 pipů zisku jsme v tomto týdnu přidali dalších 149! Žádný náhodný jeden ziskový obchod, ale na deseti realizovaných obchodech pouze jedna ztráta! Zbytek profity nebo uřízené Break Even - zavření okolo nuly při nepříznivém vývoji. Několik predikovaných obchodů se také nerealizovalo z důvodu testu do oblasti blízké vstupu a následnou reakcí k predikovanému Profit Targetu. V takovém případě obchodní úrovně znovu neobchodujeme.

Na výpis tento týden uzavřených obchodních příležitostí, které jsou všechny dopředu predikovány v našem Swing Clubu, se můžete podívat zde.

Ještě se vrátím k výpisu z platformy se ziskem 2200 USD z minulého příspěvku - náhled zde. Všimli jste si, že na měnovém páru GBPNZD nedošlo k vyplnění celých dvou lotů, ale jen 1,34 lotu? Nebylo to tím, že by tam byla menší pozice. Prostě byl level stanoven tak přesně, že přímo na něm došlo k otočce, dokonce se ani nestihly vyplnit všechny čekající příkazy. I tohle umí volume at price, neboli objem na ceně. Někdy je to až k vzteku :-)

Každopádně za dva týdny jsme přidali suma sumárum 250 pipů zisku, což i s malou pozicí začátečnických účtů - 0,2 lotu, přidává cca 500 USD. Tedy více než například cena kurzu Swing Basic. Kde je tedy potom hodnota předávaných informací?

Pěkný zbytek víkendu,

Jirka, FinMentor Team

Zdravím po týdnu opět ze světa swingů!!!

Zdravím po týdnu opět ze světa swingů!!!

Daří se nám udržet super výsledky! Minulý týden jsme zakončili na 99 pipech zisku, všechno z predikovaných levelů ze swing klubu, které máte v klientské sekci k dispozici vždy předem! Jsem rád, že jste šli swingy se mnou, protože probuzení z neděle na pondělí bylo pro všechny členy swing klubu obzvláště příjemné! 4 trejdy, které byly otevřeny i zavřeny ještě před pondělním ránem znamenaly krásných 105 pipů a 1500 usd zisku! Na screenshot z platformy můžete mrknout na obrázku. A když jsme byli takhle dobře naladěni, přidali jsme v průběhu dne ještě další 2 swingy, takže celkový výsledek pondělního tradingu je 156 pipů a přes 2200 usd zisku!

Gratuluji všem členům swing klubu k tomu, kteří  již prvního července měli vyděláno na letní dovolenou, nebo říjnový Trading Holiday (tradingholiday.finmentor.cz), nebo prostě a jednoduše na celý SWING BASIC I SWING PROFESIONÁL DOHROMADY.

Výpis z obchodního účtu

Fajn léto přeji, za FinMentor tým,
Tom

5 dní tradingu, horké kádě, tropicland a rum!

5 dní tradingu, horké kádě, tropicland a rum!

Čas dovolených je tady, ale nebude Vám chybět dovolená na konci října? Pojeďte s námi na 5 dní plných teorie i praxe v tradingu, živé obchodování a pak relax v krásném wellness hotelu v alpském stylu! Místa stále ubývají a zbývá jich už jen 7;-) 

Kdo chce hromadu tradingové teorie, zpětnou vazbu z praxe a Live Trading dopředu ohlášených obchodních příležitostí a k tomu skvělý relax v nádherném wellness hotelu se skvělou kuchyní, horkými káděmi a simulací tropického ostrova, jede s námi na Trading Holiday 2019 !!!

Facebook události ZDE

Pro více info klikni ZDE

SWINGY OPĚT V AKCI

SWINGY OPĚT V AKCI

Ahoj všem traderům!!! Po minulém týdnu plném fundamentů, vyhlašování sazeb a projevů předních představitelů centrálních bank máme swingy opět v akci. Minulý týden jsem se držel mimo trhy, ne vždy být v trhu a mít více obchodů znamená vydělat více peněz. Pár nachystaných levelů nám sebrali, ale od tohoto týdne jedou swingy opět naplno!!! Dnes 4 swing obchody s celkovým výsledkem 2 zisky a 2 krát skreč na Break Even. Celkový výsledek 50 pipů na 2 lotech swingů znamená příjemných 1000 usd na začátek týdne. Tak pojďme makat dál, ať využijeme toho, že jak u Intraday, tak u swingů trhy teď krásně levely respektují a dávají pěkné profity.

 Za FM team, Tom

Swing Club

Swing Club

Další myšlenkou z vašich řad je Swingový Club.  Hledali jste možnost, jak u tradingu trávit minimum času. Swingové obchodování tohle do značné míry naplňuje. Oproti intradennímu obchodování zcela určitě. Obchodní příležitosti se zadají do platformy formou limitních příkazů a následně čekají na vyplnění. Často je vůbec není třeba řídit a stejně často tu možnost ani nemáte, jelikož především u asijských cross párů často dochází k realizaci v noci. Časová dotace takové tradingu je tedy minimální. 

Nicméně příprava a vyhledávání správně robustních obchodních příležitostí na všech cross párech naproti tomu zabere dle zdatnosti cca 2-3 hodiny 1-2 x týdně.  Že na to nemáte čas? My ano a děláme to pravidelně.  Všechny tyto pravidelně aktualizované edukativní obchodní příležitosti pak naši studenti měli k dispozici na našem webu.  Aktualizace ohledně otevření a řízení obchodů jsme pak zasílali přes aplikaci rovnou do jejich telefonů. 

Nyní tato možnost bude pro všechny naše studenty, včetně studentů dostupnějších videokurzů! 

V rámci Swingového Clubu Premium dostanete i přístup ke Swingovému Live trading Roomu, kde budete moci živě sledovat přípravy nových obchodních příležitostí a kde si okomentujeme i zrealizované obchody za poslední týden. Co jiného by Vás mohlo posunout dál, než živé komentáře reálných situací!

 

Nový web s videokurzy

Nový web s videokurzy

Finmentor je s Vámi téměř tři roky a za tu dobu jste nás posunuli o kus dopředu! Práce s klienty, kteří se často již během prvního půl roku dostanou do zisku a pak je konstantně drží dál je motivující pro další práci. 

Bohužel náš čas při osobním mentoringu není úplně zadarmo, dostáváme tedy neustále dotazy, zda bychom neučili jenom nějakou část, nebo zda nepřemýšlíme o variantě levnější formy videokurzů. Dlouho jsme se tomuto trendu bránili, protože bez osobní vazby na klienty nemáme takový dosah. Nicméně tlak z vaší strany roste úměrně tomu, jak FinMentor začíná být vidět, často hlavně z osobních referencí našich klientů.

Rozhodli jsme se tedy, že Vám vyjdeme vstříc a v rámci nového webu připravíme ještě dva videokurzy na swingové obchodování. Swingové obchodování má výhodu ve výrazně nižší časové dotaci. A jelikož většina z vás začíná při práci, tohle může být ideální cesta, jak se s burzou seznámit a od úplných začátků se dostat k profesionálnímu obchodování. 

Půjde o jeden velmi dostupný  kurz, kde vás naučíme všechny potřebné základy k tomu, abyste se byli schopni připojit ke komunitě našich studentů VIP mentoringu a byli jste společně s námi schopni obchodovat naše swingové levely prezentované v rámci edukativního Swing Clubu. Tento videokurz je rozumným vstupem do světa burzy, kde kromě základních, běžně dostupných informací, vám ukážeme i svět profesionálního obchodování založeného na práci s objemem, který je v tradingu naprosto klíčový. Dostanete se k námi připravovaným obchodním úrovním včetně  podpory našich online komentářů přímo ve vašem telefonu.

Druhý video kurz bude už o profesionálním vzdělání. Provedeme vás profesionálními nástroji, které používáme.  Dostanete možnost osobních zpětnovazebných konzultací a rovněž přístup do Swing Clubu Premium, kde budete mít přístup k našemu Swingovému Live Trading Roomu, kde živě uvidíte přípravy obchodních příležitostí a komentáře ke zobchodovaným úrovním. Po tomto kurzu byste měli být schopni dosahovat konzistentních výsledků. Pokud by náhodou ne, budete mít naši podporu, abychom Vám pomohli se ke konzistentní ziskovosti dostat.

Práce na videokurzech je ale velmi mnoho – řádově desítky hodin videí, buďte tedy prosím trpěliví. Jsme tradeři, ne youtubeři, chvíli nám to tedy trvá. Budeme spouštět až v momentě, kdy si budeme jisti, že dostanete všechny informace, které na daném levelu k obchodování potřebujete.