Registrace / Přihlášení

Rozpis Live Trading Roomů 05/19

Aktuální termíny Live Trading Roomů v květnu 2019.

čtvrtek 9.5.      8:30 hod intraday live room

pondělí 13.5.  16hod swing live room

středa 15.5.    13hod intraday live room

čtvrtek 16.5.   13hod intraday live room

pondělí 20.5.  16hod swing live room

čtvrtek 23.5.   13hod intraday live room

pondělí 27.5.  16hod swing live room

úterý 28.5.      13hod intraday live room

čtvrtek 30.5.   13hod intraday live room

Swing Club

Další myšlenkou z vašich řad je Swingový Club.  Hledali jste možnost, jak u tradingu trávit minimum času. Swingové obchodování tohle do značné míry naplňuje. Oproti intradennímu obchodování zcela určitě. Obchodní příležitosti se zadají do platformy formou limitních příkazů a následně čekají na vyplnění. Často je vůbec není třeba řídit a stejně často tu možnost ani nemáte, jelikož především u asijských cross párů často dochází k realizaci v noci. Časová dotace takové tradingu je tedy minimální. 

Nicméně příprava a vyhledávání správně robustních obchodních příležitostí na všech cross párech naproti tomu zabere dle zdatnosti cca 2-3 hodiny 1-2 x týdně.  Že na to nemáte čas? My ano a děláme to pravidelně.  Všechny tyto pravidelně aktualizované edukativní obchodní příležitosti pak naši studenti měli k dispozici na našem webu.  Aktualizace ohledně otevření a řízení obchodů jsme pak zasílali přes aplikaci rovnou do jejich telefonů. 

Nyní tato možnost bude pro všechny naše studenty, včetně studentů dostupnějších videokurzů! 

V rámci Swingového Clubu Premium dostanete i přístup ke Swingovému Live trading Roomu, kde budete moci živě sledovat přípravy nových obchodních příležitostí a kde si okomentujeme i zrealizované obchody za poslední týden. Co jiného by Vás mohlo posunout dál, než živé komentáře reálných situací!

 

Nový web s videokurzy

Finmentor je s Vámi téměř tři roky a za tu dobu jste nás posunuli o kus dopředu! Práce s klienty, kteří se často již během prvního půl roku dostanou do zisku a pak je konstantně drží dál je motivující pro další práci. 

Bohužel náš čas při osobním mentoringu není úplně zadarmo, dostáváme tedy neustále dotazy, zda bychom neučili jenom nějakou část, nebo zda nepřemýšlíme o variantě levnější formy videokurzů. Dlouho jsme se tomuto trendu bránili, protože bez osobní vazby na klienty nemáme takový dosah. Nicméně tlak z vaší strany roste úměrně tomu, jak FinMentor začíná být vidět, často hlavně z osobních referencí našich klientů.

Rozhodli jsme se tedy, že Vám vyjdeme vstříc a v rámci nového webu připravíme ještě dva videokurzy na swingové obchodování. Swingové obchodování má výhodu ve výrazně nižší časové dotaci. A jelikož většina z vás začíná při práci, tohle může být ideální cesta, jak se s burzou seznámit a od úplných začátků se dostat k profesionálnímu obchodování. 

Půjde o jeden velmi dostupný  kurz, kde vás naučíme všechny potřebné základy k tomu, abyste se byli schopni připojit ke komunitě našich studentů VIP mentoringu a byli jste společně s námi schopni obchodovat naše swingové levely prezentované v rámci edukativního Swing Clubu. Tento videokurz je rozumným vstupem do světa burzy, kde kromě základních, běžně dostupných informací, vám ukážeme i svět profesionálního obchodování založeného na práci s objemem, který je v tradingu naprosto klíčový. Dostanete se k námi připravovaným obchodním úrovním včetně  podpory našich online komentářů přímo ve vašem telefonu.

Druhý video kurz bude už o profesionálním vzdělání. Provedeme vás profesionálními nástroji, které používáme.  Dostanete možnost osobních zpětnovazebných konzultací a rovněž přístup do Swing Clubu Premium, kde budete mít přístup k našemu Swingovému Live Trading Roomu, kde živě uvidíte přípravy obchodních příležitostí a komentáře ke zobchodovaným úrovním. Po tomto kurzu byste měli být schopni dosahovat konzistentních výsledků. Pokud by náhodou ne, budete mít naši podporu, abychom Vám pomohli se ke konzistentní ziskovosti dostat.

Práce na videokurzech je ale velmi mnoho – řádově desítky hodin videí, buďte tedy prosím trpěliví. Jsme tradeři, ne youtubeři, chvíli nám to tedy trvá. Budeme spouštět až v momentě, kdy si budeme jisti, že dostanete všechny informace, které na daném levelu k obchodování potřebujete.