Jako reference můžu použít 6 leté zkušenosti v oblasti intraday tradingu na forex trzích. Vystupoval jsem na téma : investování a trading na kapitálových trzích na VŠE v Praze, Moravské vysoké škole v Olomouci a podnikatelské fakultě VUT v Brně.

Absolvoval jsem vzdělávací systém u společnosti Czechwealth a od profesionálního tradera ing. Romana Dvořáka PhD.  i  osobní mentoring v délce cca 1 roku. Ten mne utvrdil v tom, že dlouhodobé vedení a mentoring je nejefektivnější cestou k cíli pro každého, kdo chce uspět na burze.

V roce 2014 jsem vystupoval na konferenci CASHFLOW SUMMIT v Olomouci: http://cashflowsummit.cz/cs-2014/

Od roku 2014 jsem začal přednášet na Money expo, největším nezávislém Trading summitu v ČR. V roce 2015 jsem měl tu čest účastnit se na hlavní stage jako Live trader. Mojí filozofií v tradingu není maximalizace profitu ( tím i rizika) , ale dlouhodobé konstantní výsledky.Účastnil jsem se  dále Live trading soutěží v  zahraničí. (Německo , Itálie)

viz. http://trading2015.money-expo.cz , http://trading2015.money-expo.cz/videopozvanky/

V roce 2016 jsem Money Expo Trading moderoval a vedl panelové diskuze se spíkry.V roce 2014 jsem taktéž na eventu v německém Augsburgu vedl a mentoroval studentský tým z Moravské vysoké školy z Olomouce, který skončil v soutěži Univerziáda v tradingu na 2.místě z vybraných cca 120 studentských týmů z 10 evropských zemí.

Ve stejném roce jsem se začal věnovat i osobnímu mentoringu s přesahem do Live obchodování v rámci mé virtální obchodní místnosti.

Na Prague Live tradingu organizovaném v Praze v budově ČNB jsem v konkurenci 8 světových traderů skončil na 2.místě

http://praguelivetrading.com/archive/

Byl jsem jako jediný český trader pozván do Italského Rimini na IT Forum, kde se setkalo 16 traderů z evropských zemí, odkud jsem dovezl 2. místo v soutěži o největší denní zhodnocení reál účtu a obchodoval na hlavní stage. NávštěvnostIT fora  byla okolo 4tis. lidí.

Rád  jsem ve společnosti lidí, kteří chtějí dosáhnout na burze úspěchů, proto se věnuji mentoringu a vzdělávání.